Nasza działalność

Szkolenia i warsztat

Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie:

– zarządzania projektami;

– zarządzania ryzykiem operacyjnym;

– pracy zespołowej i komunikacji;

– tworzenia gier planszowych, edukacyjnych i pomocy dydaktycznych.

Najchętniej łączymy wszystkie te obszary, o czym świadczą realizowane przez nas projekty: Działaj matematycznie!, WyGRAJ siebie!, Ja, ty, my – gramy!.

Oferta jest przeznaczona zarówno dla zupełnie początkujących, jak i zaawansowanych uczestników w każdej grupie wiekowej.

Cel i zakres zajęć jest zawsze dopasowany do potrzeb uczestników.

Zarządzanie projektami

Masz ciekawe pomysły i chcesz realizować swoje pasje, ale planowanie i organizowanie nie jest twoją najmocniejszą stroną?

Chętnie wesprzemy cię i pomożemy zaplanować lub poprowadzić twój projekt.

Oferujemy usługi w zakresie kierowania projektami lub złożonymi zadaniami. Mamy doświadczenie wiedzę i umiejętności w koordynowaniu projektami biznesowymi i społecznymi.

Jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować z naszą fundacją – czekamy na ciebie!

Masz pomysł, ale nie masz pieniędzy lub innych zasobów na jego realizację – skontaktuj się z nami, może wspólnie coś wymyślimy!

Integracyjne spotkania planszówkowe

Gdy na zewnątrz zimno i pada, zapraszamy do wspólnego spędzania czasu przy grach planszowych. Gry planszowe to wspaniałe narzędzie zabawy, edukacji, rozwoju i integracji, niezależnie od wieku i zainteresowań.

Jeśli chcesz zorganizować integracyjne spotkanie planszówkowe lub zainteresować swoją społeczność tą tematyką – zapraszamy do współpracy.

Nie masz własnych gier? To nie problem – bo my mamy!

Szkolenia medyczne

Przedszkolak, młoda mama, pracownica fabryki, kierowca, nauczycielka i emeryt.

Ja, ty i oni.

Każdy z nas może ratować ludzkie życie i zdrowie.

Każdy z nas może się czegoś dowiedzieć i nauczyć aby zachować się odpowiednio w trudnej sytuacji.

Na te wszelkie trudne wypadki, przypadki i okoliczności oferujemy szkolenia i warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Cel i zakres zajęć jest zawsze dopasowany do potrzeb uczestników.

Zabezpieczenia medyczne

Zadbaj o uczestników i gości podczas organizowanego przez ciebie wydarzenia!

Pomożemy ci zapewnić bezpieczeństwo świadcząc usługę obstawy medycznej.  Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem ratowników medycznych wyposażonych w profesjonalny sprzęt.

Zadzwoń lub napisz aby ustalić szczegóły.

Fantastyczny slogan opisujący kwintesencję naszej działalności! Ta dam!