Nasza działalność

Szkolenia i warsztaty

Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie:

• zarządzania projektami;
  • zarządzania ryzykiem operacyjnym;
  • pracy zespołowej i komunikacji;
  • tworzenia gier planszowych, edukacyjnych i pomocy dydaktycznych.

Najchętniej łączymy wszystkie te obszary, o czym świadczą zrealizowane przez nas projekty: Działaj matematycznie!, WyGRAJ siebie!, Ja, ty, my – gramy!

Oferta jest przeznaczona zarówno dla zupełnie początkujących, jak i zaawansowanych uczestników w każdej grupie wiekowej. Cel i zakres zajęć jest zawsze dopasowany do potrzeb uczestników.

Zarządzanie projektami

Masz ciekawe pomysły i chcesz realizować swoje pasje, ale planowanie i organizowanie nie jest twoją najmocniejszą stroną?

Chętnie wesprzemy cię i pomożemy zaplanować lub poprowadzić twój projekt.

Oferujemy usługi w zakresie kierowania projektami lub złożonymi zadaniami. Mamy doświadczenie wiedzę i umiejętności w koordynowaniu projektami biznesowymi i społecznymi.

Jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować z naszą fundacją – czekamy na ciebie!

Masz pomysł, ale nie masz pieniędzy lub innych zasobów na jego realizację – skontaktuj się z nami, może wspólnie coś wymyślimy!

Integracyjne spotkania planszówkowe

Gdy na zewnątrz zimno i pada, zapraszamy do wspólnego spędzania czasu przy grach planszowych. Gry planszowe to wspaniałe narzędzie zabawy, edukacji, rozwoju i integracji, niezależnie od wieku i zainteresowań.

Jeśli chcesz zorganizować integracyjne spotkanie planszówkowe lub zainteresować swoją społeczność tą tematyką – zapraszamy do współpracy.

Nie masz własnych gier? To nie problem – bo my mamy!